Mechanik Samochodowy, Kanada

2 weeks ago

Edmonton, Canada Link2Work Full time

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.

Dla swojego klienta - warsztatu samochodowego poszukuje kandydatów na stanowisko:
**Mechanik samochodowy**

**Miejsce pracy**:Edmonton, Alberta,, Kanada

Zakwaterowanie: zorganizowane

Opis stanowiska:
Praca w warsztacie polegająca na diagnozowaniu usterek oraz ich naprawie. Serwisowanie samochodów oraz wykonywanie przeglądów okresowych.

Zakres obowiązków:

- bieżące naprawy samochodów osobowych
- diagnostyka i kompleksowa naprawa silników
- wymiana wadliwych części na nowe
- naprawa zawieszenia, układów hamulcowych, napędowych itp.

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 34 - 40 CAD/ h brutto (uzależnione od doświadczenia)
- stabilną umowę o pracę bezpośrednio z kanadyjskim pracodawcą
- darmową opiekę medyczną
- załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Kanadzie na koszt pracodawcy
- pomoc w zorganizowaniu przylotu do Kanady i znalezieniu zakwaterowania
- ośmiogodzinny czas pracy
- możliwość pracy na stałe

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe: mechanika, diagnostyka lub elektrotechnika
- doświadczenia w mechanice samochodowej min. 5 lat
- umiejętność wyszukiwania usterek i ich usuwania
- wiedza techniczna, znajomość podstaw mechaniki i elektromechaniki
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- dobra organizacja pracy
- staranność i zaangażowanie
- punktualność
- umiejętność pracy w zespole